Vlaamse reeks wint beste Short Form Series in Cannes

Hacked, een serie van GoPlay en Streamz, is in de prijzen gevallen in Cannes. De reeks won de prijs voor 'Best Short Form Series' tijdens het internationale seriesfestival Canneséries. De reeks werd gekozen uit een selectie van 10 series uit de hele wereld.
In 10 afleveringen van 14 minuten volgt Hacked drie vrienden: Nilou, Malick en Adanne. Ze delen alles met elkaar maar lijken toch meer vertrouwen hebben in hun smartphone, de drager van al hun persoonlijke informatie, dan in hun vriendschap. Wanneer ze tot de ontdekking komen dat hun telefoons gehackt zijn, lijkt niets meer zeker. Ze willen er alles aan doen om hun geheimen niet aan de grote klok te hangen, maar met een hacker op de loer die hen uitdagende opdrachten stuurt in ruil voor hun privacy worden de drie vrienden geconfronteerd met hun duisterste angsten en geheimen.
Hacked werd geschreven door Laura Van Haecke en Una Kreso en geregisseerd door Laura Van Haecke. Anthony Van Biervliet en Ruben Vandenborre van productiehuis Dingie produceerden de serie voor GoPlay en Streamz met de steun van het Innovatielab van het VAF/Mediafonds van Vlaams minister van Media Benjamin Dalle. De serie kreeg ook steun van Sabam en Screen Brussels. De reeks is vanaf 25 mei te zien op GoPlay en nu beschikbaar op Streamz.
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]