Renmans heeft heel wat openstaande vacatures voor zijn beenhouwerijen in Vlaanderen en Wallonië. Het bedrijf nochtans heel wat troeven als werkgever, maar die zijn nog niet bekend genoeg. De ideale klus voor employer branding specialist D-artagnan, die de campagne ‘Mag ‘t iets meer zijn?’ uit de grond stampte.
Wie kent deze typische vraag bij de beenhouwer niet? D-artagnan buigt de klassieker slim om naar ‘Mag ‘t iets meer zijn?’ ten opzichte van (toekomstige) medewerkers. Want bij Renmans krijg je meer variatie, meer groeikansen, meer ambiance, meer vakmanschap en meer voldoening.
De campagne kreeg een frisse look-and-feel die niet alleen tot leven kwam op de nieuwe jobsite, maar ook in de winkels, op straat, via social, op de radio en via addressable tv de juiste kandidaten tot bij de vacatures bracht.
Content Marketeer bij Cohezio
Cohezio vzw, is één van de grootste Externe Diensten voor Preventie en Bescherming op […]
Senior Strategic Planner bij Wunderman Thompson
Who we are: At Wunderman Thompson we exist to inspire growth for ambitious […]
Program Manager bij Wunderman Thompson
Who we are: At Wunderman Thompson we exist to inspire growth for ambitious […]
Account Manager bij Wunderman Thompson
Who we are: At Wunderman Thompson we exist to inspire growth for ambitious […]