Leapmotor verrast nietsvermoedende bezoekers op het autosalon

4schools / Crea / News

Tijdens het autosalon strijden tientallen automerken om je aandacht. Daarom wou Leapmotor het dit jaar anders aanpakken. Met de hulp van twee onhandige chauffeurs kregen ze heel wat extra aandacht voor hun stand. De chauffeurs - waaronder ondernemer en influencer Hannes Coudenys - leken vast te staan met hun elektrische Leapmotor op de parking van het autosalon en vroegen nietsvermoedende passanten om hulp. Het bleek een valstrik te zijn om de hulpvaardige bezoekers tot een testrit te verleiden.

‘Excuseer, mevrouw, zou u mij kunnen helpen met parkeren? Het lukt me echt niet.’ Met deze boodschap werden de vriendelijke bijstanders om hulp gevraagd door de sukkelende chauffeurs van de Leapmotors. En dat moesten ze maar één keer vragen: de nietsvermoedende voorbijgangers hielpen maar al te graag. Nadat de wagen goed geparkeerd stond, kregen ze te horen dat ze net hun eerste testrit met een Leapmotor hadden voltooid. Dat zorgt voor hilariteit en verbaasde reacties, maar de nieuwsgierigheid naar deze elektrische wagen was ook meteen geprikkeld. Ze kregen meteen de kans om een echte testrit te boeken of de populaire Leapmotor-stand te bezoeken in Hal 5.

Een geslaagde guerillastunt dus, waarbij bezoekers op een creatieve manier de wagen leerden kennen. Leapmotor werkte hiervoor samen met creative agency Hurae en Brand New Day

Credits:

Client: Leapmotor & Brand New Day
Agency: Hurae
Concept: Louise Onklinx & Hannes Coudenys
Creative director: Hannes Coudenys & Vincent Schroeven Talent: Hannes Coudenys & Marijke
Editing: Tom Syryn
Production: Tine Troch, Cleo Vandenbosch
Graphic Design: Noa Dekocker