The Devil Wears Prada 2 zet Samsung Galaxy S26 Ultra in de schijnwerpers

Samsung gaat een wereldwijde samenwerking aan ter gelegenheid van de bioscooprelease van The Devil Wears Prada 2 (20th Century Studios), met een spot waarin Helen J. Shen te zien is in de rol van haar personage “Jin”, die zonder fout reageert op een last-minute verzoek van Miranda Priestly met Circle to Search op de nieuwe Samsung Galaxy S26 Ultra.
In het kader van de samenwerking schitterde de Samsung Galaxy S26 op de rode loper tijdens de wereldpremière van The Devil Wears Prada 2. Op een manier waar zelfs Miranda Priestly trots op zou zijn, werd de Samsung Galaxy S26 Ultra gebruikt om alle momenten op de rode loper te filmen.
Verschillende persoonlijkheden, waaronder Heidi Klum, Paige DeSorbo, Hannah Berner, Helen Shen en Winnie Harlow, namen deel aan de activatie. Influencer Haley Kalil (@hayleebaylee) was ook aan de campagne verbonden. Zij deelde op sociale media haar gebruik van bepaalde functies van de Galaxy S26 Ultra, waaronder Circle to Search met Google, in aanloop naar de première.
Samsung en Google werken daarnaast samen aan meerdere creatieve projecten rond de wereld van de film, met als doel de toepassingen van deze technologieën in verschillende contexten te benadrukken.

Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]

Art Director - Dallas
DALLAS ZOEKT EEN HEEL SLECHTE COPYWRITER Maar echt. Heul slecht. Zo slecht dat […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]





